Takie rzeczy zdazaja sie tylko w polsce Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

bilety na euro sa praktycznie nie dostępne dla niektórych osob ,
pewne bilety mają osoby związane z PZPN
BRLK
PostWysłany: Śro 23:37, 27 Lut 2008

W meczu towarzyskim rozegranym we Wronkach reprezentacja Polski złożona głównie z zawodników występujących w Orange Ekstraklasie wygrała z Estonią 2-0 (1-0) po bramkach Radosława Matusiaka i Tomasza Zahorskiego.

Już w pierwszej minucie "biało-czerwoni" mogli objąć prowadzenie, kiedy po zagraniu piłki z rzutu wolnego przez Michała Golińskiego Jakub Wawrzyniak strzelił w słupek. W 38. minucie Polacy strzelili pierwszego gola. Łukasz Garguła dośrodkował z rzutu wolnego, a Radosław Matusiak pokonał estońskiego bramkarza. W 72. minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Radosława Majewskiego i zamieszaniu w polu karnym wynik spotkania ustalił uderzeniem lewą nogą Tomasz Zahorski, dla którego była to pierwsza bramka w seniorskiej kadrze.

27 lutego 2008, 20:30 - Wronki
Polska 2-0 Estonia